صفحه اصلی مراکز پرداخت خسارت بیمه ایران بیمه آسیا بیمه البرز بیمه دانا بیمه آرمان بیمه نوین بیمه میهن بیمه سامان بیمه دی بیمه ملت بیمه رازی بیمه پاسارگاد بیمه کارآفرین بیمه سرمد بیمه سینا بیمه معلم بیمه کوثر بیمه ما بیمه تعاون بیمه حکمت صبا بیمه پارسیان بیمه آسماری زندگی خاورمیانه مدارک دریافت خسارت شخص ثالث بدنه مسئولیت تجهیزات الکترونیک آتش سوزی تکمیل درمان حوادث ثبت شکایات
خودرو ساختمانی تجهیزات الکترونیک یادآوری بیمه

بیمه خودرو

...
بیمه شخص ثالث

بیمه ساختمانی

...
بیمه عیوب اساسی
...
بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

بیمه شخص ثالث

ادامه
بازگشت جستجو

کارگزاری رسمی گوبیم به عنوان اولین مرکز جامع جستجو و صدور آنلاین بیمه بر اساس آیین نامه شماره 92 شورای عالی بیمه مجوز فعالیت و همکاری با تمامی شرکت های بیمه را دریافت نموده است. این کارگزاری با تهیه زیرساخت صدور آنلاین بیمه پیشرو در بکارگیری از فناوری های نوین می باشد و گامی مهم در دسترسی 24 ساعته تمامی افراد جامعه به خدمات بیمه ای برداشته است. هدف ما در این شرکت این است تا با بکارگیری منابع و زیرساخت ها و همچنین نیروهای متخصص و کارشناسان و مشاوران حرفه ای به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود نقشی مهم در رشد و توسعه فناوری های نوین صنعت بیمه ایفا نماییم.

بیشتر

با تشکر از اعتماد شما کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی سایت، ملاحظه فرمائید. ورود کاربران به وب‌سایت شرکت کارگزاری رسمی برخط (آنلاین) بیمه گوبیم و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت یا برنامه‌های ارائه شده توسط گوبیم به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. فعالیت شرکت کارگزاری رسمی برخط (آنلاین) بیمه گوبیم تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی بیمه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمائید.

بیشتر

رایگان سهامدار گوبیم شوید و مادام العمر درآمد کسب کنید اگر برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به سرمایه، اجاره محل فعالیت، نیروی انسانی، مجوزات قانونی و ... دارید تا بتوانید با معرفی و فروش به درآمد برسید، ما همه شرایط را رایگان برای شما فراهم کرده ایم و شما را در سود خود شریک می کنیم. برای سهامدار شدن و کسب درآمد مادام العمر کافیست گوبیم را به دیگران معرفی کنید و مادام العمر در سود گوبیم شریک شوید.

بیشتر
تجارت نو ایران دی حکمت صبا البرز پارسیان پاسارگاد رازی آسیا دانا نوین معلم سامان ملت ما کارآفرین تعاون آرمان سینا میهن کوثر
صدور غیر حضوری بیمه خودرو خانواده معظم شهدا و جانبازان

با توافقات انجام شده با جناب آقای دکتر شریعتی فر مشاور مدیرعامل در امور بنیاد شهید و مدیریت محترم استان خراسان رضوی بیمه دی از این پس بیمه شخص ثالث جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده معظم شهدا و جانبازان بصورت غیر حضوری از طریق سایت باهر بیمه انجام خواهد شد.

بیشتر
فراخوان اعطای نماینده فروش آنلاین بیمه ساختمانی

به منظور توسعه شبکه فروش آنلاین بیمه ساختمانی(مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و تضمین کیفیت) از کلیه فعالان صنعت ساختمان در سطح کشور دعوت به همکاری می شود

بیشتر
پوشش کارگران اتباع فاقد مجوز کار در بیمه مسئولیت کارفرمای در قبال کارکنان

با توجه به شرایط عمومی بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، مسئولیت کارفرما در قبال کارگران اتباع خارجی فاقد مجوز کار تحت پوشش قرار گرفت.

بیشتر